Ljubim Muro nisem kriv, ljubil jo bom dokler sem živ.

Doj se prosi - E102

V 102. epizodi podcasta se doj prosijo Jernej, Simon in Smiljan. Oddaja v kateri ne manjka izmenjave mnenj, nasprotovanj in diskusije glede različnih tem povezanih s čarno-bejlimi. Simon postreže z nekaj zgodovinskimi zanimivostmi in primerjavah med prvo in drugo tekmo z Domžalami, tekme pred pavzo v jesenskem delu prvenstva pa v zadnjih letih čarno-bejlin kot po pravilu ne ležijo. Zakaj je Murino igrišče trenutno morda celo v najboljšem stanju v Sloveniji? Kako je potrebno zanj skrbeti? To izveste v Pičojevi žuti minut. Vse to in še več v novi epizodi podcasta Doj se prosi.

Soustvarjajte NK Mura skozi čas

Imate fotografijo s tekme, Murinega dogodka, Murine zgodovine ...? Pošljite nam jo na [email protected]. Objavili jo bomo v skladu z uredniško politiko, ki je zapisana v Politiki zasebnosti.

Podprite nas

Če vam je naše delo všeč in bi nas radi pri tem podprli lahko to storite v klikom na spodnji gumb. Sredstva bodo v celoti namenjena za doseganje ciljev društva NK Mura skozi čas. Hvala. Več o donacijah. | Več o projektu NK Mura skozi čas.

Komentarji (0)