Doj se prosi - E30

Za dobro vzdušje v 30. epizodi podcasta Doj se prosi je s številko 30 zmago potrdil Martin Šroler, še pred tem so se ustvarjalci razveselili drugega zadetka Luke Bobičanca v letošnji sezoni. Zvonko, Matjaž in Smiljan se v tokratni epizodi dotaknejo tekme z Gorico, govora pa je tudi o terminih tekem, o pokalnem tekmovanju in prihajajočih tekmah s Koprom, Olimpijo in Domžalami. Dotaknili so se tudi "sendviča za 200 evrov", ki ga sodniške napake lahko odnesejo. Zvonko nadomesti Tomoja v "žuti minuti", beseda pa nanese tudi na prihajajoče svetovno prvenstvo.