Ge je Filip Gačevski?

Filip Gačevski je leta 2020 v klubu Enosis Neon Paralimni FC (Ciper). Avtorske pravice: nkmura.si Foto: lastni arhiv

Ge san?

Klub: Enosis Neon Paralimni FC (Ciper)
Igralno mesto: vratar
Barva kluba: rdeča in modra
Lestvica: 14. mesto

Ka bi pravo?

V Paralimniju se počutim odlično. S soigralcem, prav tako nekdanjim murašem, Gregorjem Balažicem dajeva maksimum. Pogoji so odlični. Nogomet v Cipru je zelo kvaliteten, v ciprskih klubih igra dosti tujcev, liga je zelo dobra in zahtevna.

NE SPREGLEJTE

Filip Gačevski