Kolikokrat je Mura izgubila s 5:0? Ka je praf?

Vhod v slačilnice stadiona Fazanerija. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Navdih za tokratno vprašanje v rubriki Ka je praf? smo dobili po zadnjem porazu črno-belih v Celju, ko so izgubili s kar 5:0. Zanima nas če veste, kolikokrat je Mura v prvoligaški druščini od leta 1991 naprej izgubila s tem rezultatom? V to statistiko štejemo tudi rezultat že omenjenega poraza s Celjem. Pravilen odgovor objavimo v prihodnjih dneh. Glasujete s klikom na eno izmed spodnjih opcij.