Mura organizirala dogodek ob judovskem pustu

Športni klub Mura je organiziral prireditev ob judovskem prazniku. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Mörszka krajina , 22. marec 1925

Športni klub Mura je v Veliki kavarni hotela Dobrai organiziral dogodek ob judovskem pustu. Purim oz. praznik usod in judovski pust spada med vesele praznike, h kateremu spada obilno in dobro zalito praznično kosilo. Judje, predvsem otroci, se na ta dan našemijo.

Dogodek je bil dobro obiskan, ljudje so prišli našemljeni in z maskami.