Mura pričakovano prejela obe licenci za sezono 2022/23

Mura je prejela licenco za 1. SNL in evropska tekmovanja. Foto: nzs.si, 3. maj 2022

Nogometna zveza Slovenije je sporočila rezultate licenčnega postopka za klube 1. SNL za sezono 2022/23. Vseh deset prosilcev je bilo uspešnih. Pričakovano je Mura prejela licenco za 1. SNL in za evropska tekmovanja.

Kot je znano bo Mura v primeru uvrstitve v evropska tekmovanja lahko na Fazaneriji igrala tekme vse do play offa evropskih kvalifikacij. Poročali smo že, da je proračun kluba v preteklem letu prvič presegel 5 milijonov evrov.