Mura remizirala z Austrio iz Salzburga

Prihod igralcev Mure in Austrie na igrišče. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Franc Bobovec

V Murski Soboti je bila mednarodna nogometna tekma med jesenskim prvakom prve avstrijske lige Avstrijo iz Salzburga, ki jo trenira Oto Barić, in Muro. Zanimivo srečanje, ki si ga je ogledalo okrog 1200 ljubiteljev nogometa, se je končalo neodločeno 1:1 (0:0). Strelec za Muro je bil Omerović iz enajstmetrovke. Sobočani so prikazali lepo igro, tako da so bili gledalci zadovoljni. Sodil je Kerčmar s Hodoša.