Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Mura v privlačni tekmi premagala Eurospekter Ljubljano
23. september 1991

Po porazu s Koprom so črno-beli strnili vrste in premagali Ljubljano. Danijel Lebar je v prvem polčasu zadel z 1:0, v drugem pa sta delo dokončala Marinko Šarkezi in Emil Prekazi. Nogometaši Mure so se s to zmago utrdili na šestem mestu lestvice.

IZ MEDIJEV