Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Muraši novo sezono začenjajo pred praznimi tribunami
20. junij 2022

Razpored 1. kroga Prve lige Telemach v sezoni 2022/23. Foto: prvaliga.si

Danes so na Brdu pri Kranju izžrebali razpored za novo sezono Prve Lige Telemach. Kot vedno se igra štirikrožni sistem s po devetimi tekmami. Mura bo prvo tekmo odigrala v gosteh pri ljubljanski Olimpiji, ki pa bo zaradi kazni Ljubljančanov odigrana pred praznimi tribunami.

Prvo domačo tekmo bo Mura odigrala že v drugem krogu in sicer 23. julija na Fazaneriji, ko v Murski Soboti gostujejo Domžale. Zadnja tekma prvenstva pa bo, predvidoma 20. maja 2023, v gosteh proti Kopru.

Vse tekme Mure si lahko ogledate v področju Tekme.