Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Mulahusejnović prestopil v Sarajevo
20. junij 2022

Nardin Mulahusejnović Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Mura je potrdila odhod Nardina Mulahusejnovića, ki se seli v FK Sarajevo s katerim je podpisal dveletno pogodbo. Bosanski napadalec je prišel k Muri na zadnji avgustovski dan leta 2021. Odigral je 25 tekem in dosegel tri zadetke.

Mulahusejnovič je imel z Muro pogodbo do 30. junija 2024. Podrobnosti o prestopu zaenkrat niso znane.

NE SPREGLEJTE

Nardin Mulahusejnović