Na tomboli milijon dinarjev gotovine

Dobitki na tradicionalni tomboli NK Sobota. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Pomurski vestnik

Nogometni klub Sobota je 15. septembra pripravil svojo tradicionalno tombolo, ki je bila zaradi slabega vremena dvakrat prestavljena. Sprva bi morala biti 1. in 8. septembra 1964.

Tombola je potekala na živinskem sejmišču, glavni dobitek pa je bil milijon dinarjev v gotovini. Med ostalimi dobitki so bili motorno kolo Prima III, moped Colibri T12 in T04, hladilnik Himo, električni štedilnik in tako dalje.