Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Na voljo paketi vstopnic za Evropsko konferenčno ligo
2. september 2021

Uradna grafika NŠ Mura ob prodaji paketa vstopnic za Evropsko konferenčno ligo. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook NŠ Mura, 6. september 2021

Klub je danes pričel s prodajo paketa vstopnic za prihajajoče domače tekme Evropske konferenčne lige v sezoni 2021/22. Kot je znano bo Mura tekmovala v skupini G, nasprotniki črno-belih pa bodo Tottenham, Stade Rennais in Vitesse. Vse tekme bodo v Mariboru na stadionu Ljudski vrt, saj Fazanerija ne izpolnjuje pogojev za igranje skupinskega dela.

Cene vstopnic:
70 EUR za tribune (35 EUR otroke do 14. let)
60 EUR za družinski sektor (30 EUR za otroke do 14. let)
240 EUR VIP karte

Posameznih vstopnic ni možno kupiti. Prodaja poteka prek spleta in različnih prodajnih mestih po Murski Soboti, kot npr. v nakupovalnem središču BTC. Vstopnice je možno kupiti tudi na bone, ki jih je letos izdala Republika Slovenija.

Prodaja vstopnic je potekala tudi v nakupovalnem središču BTC. Pri prodaji so klubu pomagale študentke. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook NŠ Mura