Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Na tej strani so prikazani vsi članki z oznako #Konferenčna liga. Članki so urejeni po kronološkem zaporedju. Na vrhu so zadnji članki po datumu dogajanja. Članke lahko poiščete tudi po značkah, ki so urejene po abecednem vrstnem redu.

Iskanje po vseh značkah

ČLANKI #Konferenčna liga

2022junij
14. junij 2022