Obisk Tottenhamove akademije

Skupinska fotografija trenerjev mlajših selekcij in predstavnikov Tottenhamove akademije. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nsmura.si

V sklopu gostovanja članske ekipe pri Tottenhamu v Londonu je imela trenerska ekipa nogometne šole tudi strokovno ekskurzijo v akademiji tega slovitega angleškega kluba.

Akademija Tottenham Hotspur slovi kot ena izmed najboljših v Angliji, njihov vadbeni center pa spada med najmodernejše na svetu. Direktor akademije Chris Powell, ki je obenem tudi pomočnik angleškega selektorja Garetha Southgatea, je trenerjem najprej predstavil filozofijo, organizacijo in način dela v akademiji, nato pa je sledil še ogled celotnega vadbenega centra in treninga ekipe U23.

Trening center Tottenhamove akademije. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nsmura.si

Od leve: Niko Kisilak (trener U7), Goran Dervarič (trener vratarjev do U15), Blaž Kous (trener U10), Dominik Kovačič (strokovni vodja mladinske šole), Rok Lovrec (trener U17), Simon Štrakl (trener U15), Darjan Slavic (trener U19). Fotografija je nastala na stadionu Tottenhama. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nsmura.si