Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Obisk Tottenhamove akademije
30. september 2021

Skupinska fotografija trenerjev mlajših selekcij in predstavnikov Tottenhamove akademije. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nsmura.si

V sklopu gostovanja članske ekipe pri Tottenhamu v Londonu je imela trenerska ekipa nogometne šole tudi strokovno ekskurzijo v akademiji tega slovitega angleškega kluba.

Akademija Tottenham Hotspur slovi kot ena izmed najboljših v Angliji, njihov vadbeni center pa spada med najmodernejše na svetu. Direktor akademije Chris Powell, ki je obenem tudi pomočnik angleškega selektorja Garetha Southgatea, je trenerjem najprej predstavil filozofijo, organizacijo in način dela v akademiji, nato pa je sledil še ogled celotnega vadbenega centra in treninga ekipe U23.

Trening center Tottenhamove akademije. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nsmura.si

Od leve: Niko Kisilak (trener U7), Goran Dervarič (trener vratarjev do U15), Blaž Kous (trener U10), Dominik Kovačič (strokovni vodja mladinske šole), Rok Lovrec (trener U17), Simon Štrakl (trener U15), Darjan Slavic (trener U19). Fotografija je nastala na stadionu Tottenhama. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nsmura.si