Remi za finale pred prvenstvom

Nogometaši Sobote so odigrali zadnjo pripravljalno tekmo pred nadaljevanjem spomladanskega dela prvenstva. V Murski Soboti je gostoval Aluminij, tekma pa se je končala s 4:4 (2:1). Tekmo je spremljalo okrog 500 gledalcev.

Sobota je v prvem polčasu igrala v svoji standardni postavi. To se je poznalo tudi na igrišču, saj so bili domačini ves čas v premoči. Čeprav je največ strelov sprožil Maučec je oba gola za Sobočane dosegel Humar. Minuto pred odmorom so gostje znižali na 2:1. Po odmoru so za domače moštvo nastopili nekateri novi igralci. Evidentno je bilo, da še niso uigrani, saj so igralci pogosto podajali nasprotniku ter igrali mlačno in neborbeno. Takoj v začetku sta dva zadetka dosegla Vrtarič in Horvat ter svoje moštvo povedla s 4:1. Zaradi velikih napak so nato gostje uspeli izid izenačiti, lahko pa bi celo zmagali.

IZ MEDIJEV