Sobota znova boljša od Mladosti

Nogometaši Sobote so v prijateljski nogometni tekmi gostili Mladost iz Preloga ter zmagali s 5:4 (2:2). To je že druga zmaga Sobote proti tej ekipi v zadnjih dveh tednih.

Nogometaši Sobote so prevladovali skozi celotno tekmo, gostje pa so se omejili na protinapade in bi na koncu skoraj izvlekli neodločen rezultat. Prvi so povedli Sobočani, potem ko je zadel Horvat. Kmalu so gostje izenačili in celo prešli v vodstvo. V drugem polčasu je Sobota v kratkem času dosegla tri zadetke in se zadovoljila z rezultatom. V zadnji minuti tekme so gostje znižali na 5:4.

Zanimivo je, da so igralci Mladosti izkoristili vsako napako obrambe Sobote, vsi streli proti vratom pa so končali v mreži.

IZ MEDIJEV