Tudi v Murski Soboti denarne težave

NK Sobota se, tako kot precej ostalih klubov po Sloveniji, srečuje s finančnimi težavami, ki se kažejo zlasti v vzdrževanju stadiona. Temu problemu posvečajo merodajni oblastni in politični forumi vse premalo pozornosti. Tako je NK Sobota v preteklem letu od Občinskega ljudskega odbora (OLO) prejela le 25.000 dinarjev od MLO-ja pa niti dinarja.

V vseh večjih mestih so komune in občine že prevzele skrb za vzdrževanje telesnovzgojnih naprav. Ti izdatki za vzdrževanje stadiona niso majhni in znašajo letno 200.000 dinarjev.

IZ MEDIJEV