Visoka zmaga proti Kapfenbergerju

Samsindin Ouro in Luka Bobičanec lovita igralca Kapfenbergerja. Foto: ksv1919.at

Mura je danes gostovala v Kapfenbergu, kjer je odigrala prvo pripravljalno tekmo pred nadaljevanjem prvenstva. Nasproti ji je stala 13. ekipa avstrijske druge lige, Kapfenbergerer. Zmagali so črno-beli z 1:5 (1:2).

Mura je tekmo, ki je bila odigrana na igrišču z umetno travo, odigrala z dvema različnima enajstericama in sicer:
- 1. polčas: Zalokar; Kous, Lovrić, Travner, Pucko; Ouro, Horvat; T. Cipot, Bobičanec, Klepač; Žižek.
- 2. polčas: Gyergyek; Karničnik, Maruško, Gorenc, Šturm; Kouter, Antolin; Filipović, Đurak; Maroša, K. Cipot.

Povedli so domačini za katere je v 12. minuti zadel bosanec Elvedin Herić. Nato so sledile minute Mure, ki je dosegla pet zadetkov. Uspešni so bili: Tio Cipot(18), Luka Bobičanec (41. iz 11m), Amadej Maroša (50. iz 11m), Kai Cipot (66.) in Kai Cipot (85.)

Nogometaši Mure so tekmo igrali na igrišču z umetno travo. Foto: Facebook KSV 1919

Gneča pred vrati Kapfenbergerja. Foto: ksv1919.at

Strelec zadetka za Muro Tip Cipot Foto: ksv1919.at