Zagrebčani na priprave v Mursko Soboto

Kakor poročajo iz hrvaškega glavnega mesta, bo moštvo Zagreba prišlo okrog 7. avgusta v Mursko Soboto, kjer se bo pripravljalo za naslednjo nogometno sezono. Zagrebčani, ki se bodo zadržali v Murski Soboti približno dva tedna, bodo verjetno igrali tudi prijateljsko tekmo z domačim nogometnim klubom. Tako se nam obeta spet lep športni dogodek. Razen tega pričakujejo, da bodo še nekateri ligaši prišli na priprave v Mursko Soboto.

Zagreb bo v sezoni 1960/61 igral v drugi zvezni ligi zahod.