Zaradi neredov je zveza zaprla igrišče v Murski Soboti

Zapora igrišča v Murski Soboti Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Jutro, 17. oktober 1928

Zaradi neredov na tekmi med Muro in I.SSK Mariborom, ki je bila 26. avgusta 1928, je Ljubljanska nogometna podzveza odredila zaporo igrišča v Murski Soboti. Zapora igrišča ostane v veljavi, dokler Mura ne zadosti pismenemu pozivu Mariborskega območja z dne 27. 8. 1928.

Prav tako mora Mura plačati 25 dinarjev, ker pri tej tekmi sodniku ni oddala predpisanega seznama moštva.