1. slovenska nogometna liga 93/94 / 27. krog
NK Mura Mura 2
Datum in kraj: : 21. maj 1994, 16:30 / Ljubljana - Vič
Gledalcev: 500
Uradne osebe: Raukovič Zlatko (glavni sodnik), Špilar Slavko (1. pomočnik), Babič Stane (2. pomočnik), Šoštarič Edvard (delegat)
Optimizem Svoboda
1 Samo Škodlar (V) (K)
2 Mehmed Kumalić
3 Silvester Štok
4 Zlatko Čerimovič
5 Miloš Kostič
6 Željko Mitraković
7 Janez Mrak
8 Daniel Repovž
9 Miroslav Prezelj (15')
Boštjan Zlobko (87')
10 Andrej Janežič
11 Matej Marković
Andrej Lampret (46') (65')
menjave
13 Andrej Lampret