Črno-beli na igrišče prvič kot pokalni prvaki

Damjan Gajser je edini, ki je sodeloval pri obeh lovorikah Mure (1995 in 2020). Foto: EkipaSN

Po pokalnem slavju so vse misli usmerjene na naslednjo prvenstveno tekmo, ko na Fazanerijo prihahajo Domžale. Pri Muri bo zaradi kartonov manjkal Kouter, pri Domžalah pa Sikimić in Vujadinovič.

V članku, ki je bil objavljen v Ekipi so še enkrat obudili spomin na pokalno slavje. Edini, ki pokal dvignil dvakrat je bil Damjan Gajser. Leta 1995 kot igralec, danes pa kot pomočnik glavnega trenerja Anteja Šimundže.