Doj se prosi - E39

V 39. epizodi podcasta je poslušalce pričakala polna zasedba Doj se prosi, nekoliko kasneje je sredi snemanja "uletel" le Jernej Šavel. Govora je seveda o zmagi Mure nad Mariborom, o tem, kaj se je spremenilo od zadnje tekme, o pričakovanjih v naslednji tekmi. Zvonko, Tomo in Jernej so za to oddajo vklopili "nostalgija kotiček", kjer se spominjajo klubov, ki so igrali v 1. SNL tekom zgodovine. Najbolj zanimiva imena, klubi? Vse to! Zakaj bo tekma z Gorico težja kot tekma z Mariborom in še kaj.