Drava vrnila Soboti za poraz

Nogometaši Sobote so v pripravah na nadaljevanje prvenstva v mariborski podzvezni ligi gostovali na Ptuju pri Dravi. Naši nogometaši so izgubili s 4:2 (1:2).

Sobota je prikazala lep nogomet in ves prvi polčas oblegala vrata Drave. Domači igralci so igrali zelo raztreseno in so se večinoma branili. Prvi so povedli domačini, potem ko je Herceg preigral obrambnega igralca Sobote in zadel za 1:0. Sobota je po prejetem zadetku še močneje napadala in kmalu izid izenačila. Igra je nato postala enakovredna, vendar so tehnično boljši gostje še naprej nevarno napadali domača vrata. Nekaj minut pred koncem polčasa je Sobota dosegla zadetek za vodstvo 1:2. V drugem polčasu je Drava izvedla nekaj menjav in igra je postajala živahnejša. Kmalu je Musič izid izenačil na 2:2. Domačini so do konca tekme dosegli še dva zadetka in zmagali s 4:2.

Zadetka za Soboto sta dosegla Maučec in Zelko, za Dravo pa Musič (2), Ulčar in Herceg.

IZ MEDIJEV