Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Dražba dresov s finala pokala proti Nafti
1. julij 2020

Najvišjo ceno je dosegel dres Amadeja Maroše, 2000 evrov. Foto: nsmura.si

Mura je po finalni tekmi pokala Slovenije z Nafto dala na dražbo drese s katerimi so črno-beli igrali finalno tekmo. Del sredstev z dražbe bo namenjen za pomurske družine v socialni stiski. Dražba je trajala do 1. julija 2020 do polnoči, klub pa je z dražbo zbral 7070 evrov.

Največ je za dres Amadeja Maroše ponudilo podjetje Pomgrad d.d. in sicer 2000 evrov. Zelo visoko (1000 evrov) sta se uvrstila tudi dresa Žana Karničnika in Luke Bobičanca.

Začetna cena dresov je bila 100 evrov.