Druga ekipa se je utrdila na prvem mestu

Ta vikend je bila na delu le druga ekipa Mure, ki je v Murski Soboti gostila tretjo ekipo Szombathelyi FC in zmagala s 5:0 (3:0). Z zmago so se črno-beli utrdili na prvem mestu razpredelnice.

Mura II je igrala v sledeči postavi: Bencik - Toplak, Osterc - Cvetič, Klajnšček, M. Deškovič - Lah, A. Kerčmar, Matuš, Gorčan in Kovač.

Zadetke so dosegli Matuš (3), Kovač in Gorčan.

Druga ekipa se bo v naslednjem krogu pomerila s Szentgotthardom, prvo pa čaka veliki derbi proti Zalaegerszegu. To bo dvoboj za prvo mesto in zmagovalec bo naredil velik korak h končnemu naslovu prvaka in napredovanju v višji rang tekmovanja.

IZ MEDIJEV