Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Gradbena dela na Fazaneriji
23. junij 2021

Gradbena dela zraven glavne tribune. Foto: facebook NŠ Mura

Na Fazaneriji v teh dneh potekajo gradbena dela. Poteka sanacije vzhodne tribune, parkirišča pred stadionom, vip prostora, prostora zraven glavne tribune, klopi za rezervne igralce ...

Želja kluba je, da bi stadion postal 3. kategorije, kar pomeni, da bi lahko gostil evropske tekme do playoffa (4. kroga) kvalifikacij za vsa evropska tekmovanja.

Pogled na vzhodno tribuno. Foto: facebook NŠ Mura

Sanacija vzhodne tribune. Foto: facebook NŠ Mura