Izžrebani so bili prvenstveni pari za sezono 1937/1938

LNP je na svoji seji, 27. avgusta 1937, določila pare tekmovanja v I. razredu mariborske skupine. Po žrebu so se mariborski klubi pritožili, saj se po razporedu v Mariboru vršijo tri nedelje hkrati dve tekmi, kar bi klubske blagajne zelo obremenilo. Vodstvo tekmovanja temu ni ugodilo, tako da razpored ostaja enak. Mura bo prvo tekmo igrala 5. septembra v Mariboru proti I.SSK Mariboru.

Vse tekme se bodo igrale jeseni. Spomladi se bo igral finalni del najboljših iz posameznih skupin - celjsko-trboveljske, ljubljanske in mariborske.

Tekme Mure
5. september 1937 - I.SSK Maribor : Mura