Julien Lamy novi član Mure

Julien Lamy in športni direktor Robert Koren. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

V Mursko Soboto se po odhodu Dardana Shabanhaxhaja seli 24-letni francoski krilni napadalec, Julien Lamy. V jesenskem delu tekoče sezone je nastopal v celjskem dresu, pred tem pa je bil član ciprskega Enosis Neon Paralimniouja in angleških Rotherhama, Wimbledona in Grimsbya. Pogodbo z Muro je podpisal do konca leta 2025.

Robert Koren, športni direktor NŠ Mura: "Julien Lamy je takšen tip igralca, kot smo ga iskali po odhodu Dardana Shabanhaxhaja. Verjamemo, da smo našli pravega igralca, ki bo zapolnil nastalo vrzel. Dalj časa smo analizirali njegove karakteristike in prišli do spoznanja, da bi lahko bil dodana vrednost za našo ekipo. Odločila je tudi želja igralca, da se nam pridruži in ob tem sprejme zahteve, ki smo jih postavili v klubu."

Julien Lamy, NŠ Mura: "Zelo vesel sem, da sem postal del kluba in projekta, ki se mi je zdel takoj zanimiv. Verjamem, da bom ekipi lahko pomagal pri doseganju zastavljenih ciljev. Obljubim lahko, da bom vedno dal vse od sebe. Nogomet se igra za navijače in vem, kakšni so tukaj v Murski Soboti. Želim si, da bomo s svojimi igrami poskrbeli, da bodo navijači na nas ponosni."

NE SPREGLEJTE

Julien Elle Lamy