Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Klubski table tenis turnir

Table tenis sekcija Mure je priredila klubsko prvenstvo. Turnirja so se udeležili vsi močnejši igralci Sobote, ki so tekmovali v dveh skupinah. Iz vsake skupine sta se v finale uvrstila dva igralca.

Končni vrstni red: 1. Janez Nemec, 2. Ludvik Nemec, 3. Ernest Koch in 4. Kerčmar.

IZ MEDIJEV