Mura izgubila z Akhmatijem

Nogometaši Mure so odigrali prvo prijateljsko tekmo na turških tleh. Njihov nasprotnik je bil Akhmat Grozny, ki je zmagal z 2:1. Naslednjo tekmo bodo črno-beli igrali danes proti skopskemu Vardarju, katerega barve brani Filip Gačevski iz Rakičana, ki je svojo nogometno pot pričel pri Muri. V članskem moštvu je debitiral leta 2008 ter zbral 18 nastopov.

V Ekipi pišejo tudi o Andriji Filipoviću, ki je v petek, 31. januarja postal član Mure, pogodbo pa je podpisal do 31. decembra 2022.