Mura je dobila sodoben press center

Prenovljena sejna soba je postala sodoben press center. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Mura je danes dobila sodobno press sobo. Nekdanja sejna soba, ki se je nahajala v klubskih prostorih za glavno tribuno je dobila povsem nov videz. Postala je sodoben press center. Zraven tiskovnih konferenc bodo v tej sobi potekale tudi analize za nogometaše.

Na spodnji fotografiji je prikazana sejna soba leta 2005 in 2022

2005 2022

Kot je sporočil klub so sobo uredili z donacijami, za kar so se zahvalili sponzorjem in donatorjem:

- Mizarstvo Kuronja
- Lesoplast internacional