Mura poražena v Koprivnici

Prizor s tekme Slaven Belupo Mura, ki je bila odgrana na mestnem stadionu v Koprivnici 27. marca 2021. Foto: drava.info

Nogometaši Mure so se v Koprivnici na pripravljalni nogometni tekmi pomerili s sedmouvrščeno ekipo Hrvaške prve lige, Slaven Belupom. Na stadionu Ivan Kušek Apaš v Koprivnici so zmagali domačini z 1:0. Edini zadetek je padel v 65. minuti, ko je s prostega strela zadel Nemanja Glavčić.

V prvem polčasu nismo videli zadetkov, obe ekipi pa sta si pripravili nekaj lepih priložnosti za zadetek. Nogometaši Mure so bili nekaj več pri žogi. Domačini so v drugi polčas krenili nekoliko bolje, kar so kronali z zadetkom, potem ko je Glavčić s približno dvajsetih metrov izvajal prosti strel in premagal Obradovića.

Slaven Belupo: Filipović – Božić, Apau (od 46. Turanjanin), Prce (od 60. Goda) – Bosec, Julardžija, van Bruggen, Glavčić (od 80. Liklin), Gamarra (od 60. Bogojević) – Knoll (od 46. Iličić), Krstanović (od 60. Etoundi). Trener: Tomislav Stipić.

Mura: Obradović (od 68. Zalokar), Karničnik, Maruško (od 68. Karamarko), Lovrić (od 68. Travner), Šturm (od 46. Kous), Kozar (od 68 K. Cipot), Ouro, Klepač (od 68. Mandić), Bobičanec (od 79. Đurak), Pucko in Maroša (od 46. Žižek). Trener: Ante Šimundža.

Tekmo je sodila ženska trojica na čelu z Ivano Martinčić.