Mura s petardo nad Dokležovje

Nogometaši Mure so v pripravah na sezono 1969/70 odigrali pripravljalno nogometno tekmo proti novemu članu vzhodne conske nogometne lige Dokležovju. Črno-beli so bili boljši s 5:2. Za Muro so zadeli Koblencer (2), Kozar, Horvat in Celec. Za Dokležovje sta zadetka dosegla Kreft in Fras.

Dokležovje je v minuli sezoni osvojilo naslov prvaka v pomurski nogometni ligi. V prestopnem roku so ga okrepili Lanjščak, Burger, Godvajs in Opec iz Rakičana ter Maučec iz Beltinec. Trener ekipe je nekdanji igralec Mure Alfonz Balažic.

Sodil je Cifer iz Murske Sobote.

IZ MEDIJEV