Na Murini noči zabaval Ivica Šerfezi

Del vabila Ivici Šerfeziju na Murino noč leta 1969. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NK Mura/ hrani Stanko Ficko

Leta 1969 je bila Murina noč v soboto, 1. februarja, in sicer v hotelu Diana. Zbrane je zabaval Ivica Šerfezi skupaj z orkestrom Alegro in pevko Lado Kos.

V začetku januarja je klub poslal vabilo Šerfeziju, ki si ga lahko ogledate v prilogi.

Vabilo in prošnja Ivici Šerfeziju za gostovanje na plesno zabavnem večeru Murina noč. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NK Mura / hrani Stanko Ficko