Naj 7 v 2020 - Prvič: Lovorika po 25. letih znova na Fazaneriji

Visoko dvignjen pokal. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Petindvajset let smo čakali na novo lovoriko in jo 24. junija 2020 tudi dočakali. Mura je postala pokalni prvak Slovenije, v finalu pa je v prekmurskem derbiju z 0:2 premagala Nafto. Tekmo si bomo zapomnili tudi po tem, da je bila odigrana pred omejenim številom gledalcev na Brdu pri Kranju. Da pa ni minila brez navijaškega vzdušja so poskrbeli Black Gringosi, ki so črno-bele bodrili izza ograje nacionalnega nogometnega kompleksa.