Naj 7 v 2020 - Šestič: Slavje po osvojitvi pokala

Muro je po pokalnem slavju proti Nafti na Fazaneriji pričakala množica simpatizerjev. To je bila noč, ki je ne bomo nikoli pozabili in je predstavljala enega izmed vrhuncev v letu 2020. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Ko so se nogometaši Mure, 24. junija 2020 nekaj pred polnočjo z lovoriko pripeljali v Mursko Soboto se je začelo slavje. Pričakala jih je vojska simpatizerjev, z baklami in pesmijo, prižgali so se reflektorji in slavje se je preselilo na zelenico Fazanerije.