Noelle Vilčnik se je vrnila v žensko ekipo

Noelle Vilčnik. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Boštjan Rous

ŽNK Mura Nona je okrepila Noelle Vilčnik. Osemnajstletna Vilčnikova se je rodila 5. februarja 2005, kariero pa je pričela Na Ptuju, nakar je v sezoni 2018/19 postala članica ŽNK Telemach GMT Beltinci. V sezoni 2019/20 se je na kratko vrnila na Ptuj in se nato znova podala v Pomurje Beltinci za katere je igrala do lanske sezone. Sezono 2022/23 je preživela v Radomljah.

V 1. ŽNL je doslej odigrala 39 tekem in dosegla 30 zadetkov.