Padel je še tretji avstrijski klub - Graz SV

Po zmagi nad Radkersburgom in graško Hertho, so se črno-beli pomerili še z najstarejšim graškim klubom GSV-jem oz. ekipo Graz SV. Če enkrat več je zmagala Mura in sicer s 3:2 (1:1).

Na začetku tekme je pobudo prevzela Mura, ki je neprestano ogrožala vrata gostov. Kljub premoči so prvi zadetek dosegli gostje, Mura pa je izenačila v zadnji minuti prvega polčasa.

V prvi polovici drugega polčasa je Mura dosegla še dva zadetka, v zadnji minuti tekme pa so gostje iz prostega strela dosegli svoj drugi zadetek.

IZ MEDIJEV