Po dobrem začetku je sledil padec

Nogometaši Sobote so odigrali prijateljsko tekmo z Nafto. Na igrišču v Dolnji Lendavi je bil rezultat 4:2 za domačine. Sobočani so ob polčasu vodili z 1:2.

Začetek prvega polčasa je pripadel Soboti, ki je s hitrimi prodori osvajala prostor in prihajala pred vrata Nafte. Do sredine polčasa so Sobočani vodili z 0:2. Ko je že vse kazalo, da bo to tudi rezultat polčasa, so se Naftaši z zadetkom vrnili v igro. Pravo nasprotje je bil drugi polčas, ki je v celoti pripadel domačinom, ki so igrali kot prerojeni. Mlada napadalna petorica Sobote ni bila kos Naftini obrambi, ki je skoraj celotni drugi polčas igrala na polovici Sobote.

Tekma je bila požrtvovalna in fer, kljub temu pa sodnik Hari svoje naloge ni opravil v celoti, kajti v določenih trenitkih je bil premalo odločen. Tekmo si ogledalo okrog 400 gledalcev.

Pred tekmo sta se pomerili pionirski moštvi. Zmagala je Sobota z 1:3.

IZ MEDIJEV