Pod južno tribuno so se pričela pleskarska in keramična dela

Pogled pod južno tribuno v smeri šanka. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Obiskovalci Fazanerije smo lahko v teh dneh opazili, da se nadaljujejo dela pod južno tribuno. Oktobra so prostori že dobili obris, tokrat pa so na vrsti pleskarska in keramična dela. Spomnimo, da bo zraven sedanjega šanka (pod sektorjem E) gostinski lokal s hrano. Sledila bo klubska trgovina, muzej in prostor za fotografiranje. Pod sektorjema B in A bosta sejna soba in nove klubske pisarne.

V nadaljevanju prinašamo nekaj aktualnih fotografij.

Prostori pod južno tribuno počasi dobivajo končno podobo. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Pleskarska dela. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Polaganje keramike. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat