Pod severno tribuno vidni obrisi sten

Na železno konstrukcijo pritrjene panelne plošče. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Medtem ko se muraši potijo v Turčiji je na stadionu živahno, saj se nadaljujejo dela pod severno tribuno kjer nastajajo nove slačilnice za mlajše selekcije. Obrisi sten so že vidni in če bo šlo vse po načrtu bodo slačilnice nared v začetku aprila.

Železna konstrukcija pod severno tribuno. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Pod severno tribuno. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Pod severno tribuno nastajajo novi prostori. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat