Lucija Kos podaljšala pogodbo z Muro

Predsednik Robert Kuzmič in Lucija Kos Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Boštjan Rous

Nogometašica Lucija Kos je bila prva v vrsti čarno-bejlih, ki je v podpis dobila profesionalno pogodbo. Ta se ji je ob koncu leta iztekla, zdaj pa je podaljšala zvestobo murašicam, pogodbo z ŽNK Mura Nona je podpisala do 31.5.2024.

Dejan Škerlak, tehnični vodja ŽNK Mura Nona: "Lucija je še od začetka, ko je prišla k nam, pomembna članica naše ekipe in zato smo se na obojestransko željo odločili, da pogodbo z njo podaljšamo. Verjamem, da bo s svojimi izkušnjami še naprej v pomoč tudi mlajšim igralkam, ki se priključijo članski ekipi".

Lucija Kos, ŽNK Mura Nona: "Rada bi se zahvalila klubu za izkazano zaupanje. Sedaj se lahko popolnoma osredotočim na priprave pred začetkom spomladanskega dela prvenstva, kjer je ponovno cilj osvojiti dvojno krono. V ekipi se odlično počutim in veseli me, da lahko še naprej nosim čarno-bejli dres".

Lucija Kos in tehnični vodja ženske ekipe Dejan Škerlak. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NŠ Mura

Lucija Kos Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NŠ Mura

NE SPREGLEJTE