Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Pred finalom pokala Slovenije
23. junij 2020

Naslovnica časnika EkipaSN, 23. junij 2020 Foto: EkipaSN

Nogometaše Mure čaka jutri finalna tekma pokala Slovenije proti Nafti. Gre za tekmo leta, nabito s čustvi. Na drugi strani tradicionalen nasprotnik, Nafta iz Lendave.

Ante Šimundža: "Strinjam se, da smo favoriti. V prvi vrsti zaradi tega ker smo prvoligaši, na nasprotni strani bo drugoligaš. Ampak v takšnem derbiju, kot je ta med Muro in Nafto, niti položaj na lestvici niti kakovostni razred tekmovanja nima kakšne posebne vloge. Čustva so zelo močna, temu ustrezno se bomo pripravili."

O uspehu so prepičani tudi v taboru Nafte, kjer so prepričani, da se murapev lahko enakovredno postavijo po robu.

IZ MEDIJEV