Rapid boljši od Mure

V prijateljski nogometni tekmi sta se v Murski Soboti pomerila Mura in mariborski Rapid. Gostje, ki so ob polčasu vodili z 0:1, so bili boljši tudi na koncu, saj so zmagali z 2:3.

V prvem polčasu so bili gostje nekoliko boljši nasprotnik, v drugem pa Mura. Moštvo Mure še ni povsem uigrano, predvsem napadalni trio. Drago Starc je tokrat zaigral na desnem krilu in ne v napadu. Kar nekaj igralcev Mure je na tekmi igralo z rahlo poškodbo. Mura je bila boljša v kotih, saj je bilo 9:2.

Tekmo si je ogledalo 250 gledalcev.

IZ MEDIJEV