Redni letni občni zbor kluba

Za govorniško mizo - Simon Jakšič (vodja ženske sekcije), Robert Kuzmič (predsednik) in Aleš Kegelj (poslovni direktor). Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

V press sobi kluba je potekal redni letni občni zbor članov društva. Predsednik Robert Kuzmič predstavil ključne stvari, ki so bile izpeljane v preteklem letu. Med te med drugim spadajo uvrstitev v evropska tekmovanja, prodaja vsaj enega nogometaša, profesionalizacija trenerjev v nogometni šoli, preselitev igrišča bližje glavni tribuni in zamenjava travnate površine ter izpeljava vsaj dveh večjih marketinških projektov.

Med glavnimi cilji v tekoči sezoni so uvrstitev v evropska tekmovanja tako članov kot članic, prodaja dveh nogometašev, priključitev dveh nogometašev iz nogometne šole k članski ekipi, dokončna ureditev prostorov pod južno in severno tribuno, ureditev trening igrišč in izdelava PGD (projekt za gradbeno dovoljenje) za Fazanerijo, kar poteka v sodelovanju z MOMS.

Vodstvo kluba

Predsednik: Robert Kuzmič.
Podpredsednika: Denis Rajbar, Simon Jakšič.

Upravni odbor sestavljajo: Robert Kuzmič, Denis Rajbar, Simon Jakšič, Ciril Horvat, Boris Cigüt, Štefan Žlebič, Beno Štornik, Stanko Prelec in Damjan Rajh.

Nadzorni odbor: Roman Ladislav Ratkai, Mitja Sapač in Drago Ružič.

Disciplinska komisija: Marjan Špilak (predsednik), Rihard Ficko in Miran Rantaša.

Športni direktor: Denis Rajbar.
Vodja ženske sekcije: Simon Jakšič.