Registriranih dvanajst novih igralcev

Za Soboto je bilo 2. avgusta 1963 registriranih dvanajst novih igralcev. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: arhiv NK Mur skozi čas

Jugoslovanska nogometna zveza je v svojih uradnih objavah sporočila, da so bili 2. avgusta 1963 za Soboto registrirani sledeči mladi igralci:

- Vladimir Kukanja (sin nekdanjega igralca in sodnika Vladimirja Kukanje)
- Rudolf Horvat
- Franc Šijanec
- Ervin Kerčmar (sin nekdanjega igralca in funkcionarja Ervina Kerčmarja)
- Milan Koblencer (sin funkcionarja Ladislava Koblencerja)
- Zoltan Baranja
- Franc Turner
- Vlado Bavčar (vratar, sin igralca Mure iz štiridesetih let Vinka Bavčarja)
- Franc Miholič
- Tibor Šipoš