Rezultati mladinske ekipe Mure v letu 1925

Aktivni so tudi naraščajniki Mure. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Mörszka krajina, 19. julij 1925

Ob koncu sezone 1924/1925 lahko prvič zasledimo, da ima Mura zraven članske ekipe še mladinsko ekipo. Prvo zabeleženo prijateljsko tekmo so igrali 31. maja 1925 proti rezervni ekipi Mure. Tokrat lahko beremo, da so 12. julija 1925 igrali proti naraščajnikom Ljutomera in zmagali s 14:0 (10:0). 19. julija 1925 so se v Murski Soboti pomerili z mlado ekipo I. SSK Maribor in izgubili z 1:6 (0:2). Mariborčani so bili fizično precej močnejše moštvo od Mure.

Naraščajniki Mure so izgubili proti vrstnikom I.SSK Maribora Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Mörszka krajina, 26. julij 1925