Sedmi dan priprav v znamenju Klemna Pucka

Darick Kobie Morris in Ivan Šarić. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

V sedmem dnevu turških priprav so Muraši opravili le popoldanski trening. Jutri 28. januarja ob 13.00 jih čaka pripravljalna tekma proti severnomakedonski Shkëndiji.

Današnji dan je bil še v znamenju 27. rojstnega dne Klemna Pucka, ki je prejel sladko presenečenje.

Gregor Balažic in Kai Cipot. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Domantas Šimkus, Leard Sadriu in Amar Beganović. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Ognjen Stijepović Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Timotej Brkić Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar