Sobočani doživeli poraz proti drugi ekipi Maribora

Nogometaši Sobote so v 6. krogu mariborske podzvezne lige gostovali v Mariboru kjer so se pomerili z drugo ekipo Maribora. Srečanje dveh enakovrednih nasprotnikov je pred okrog 100 gledalci dobil Maribor z 2:0 (1:0).

Kljub porazu pa rezultat ni tragičen, saj druga ekipa Maribora in Branika v ligi tekmujeta izven konkurence, kar pomeni, da se njuni rezultati ne štejejo v končno lestvico. Sobočani se še vedno nahajajo pod vrhom lestvice.

IZ MEDIJEV